System Zarządzania Jakością wg międzynarodowej normy ISO 9001 jest najbardziej popularnym i rozpoznawalnym standardem do zarządzania przedsiębiorstwem oraz innego rodzaju organizacjami.

Aktualna norma ISO 9001 wydana w 2015 roku zawiera wymagania, które powinny być czytane i interpretowane biorąc pod uwagę kontekst organizacyjny danego przedsiębiorstwa oraz potrzeby i oczekiwania stron zainteresowanych jego funkcjonowaniem.
Na tej podstawie należy zdefiniować, zaprojektować i wdrożyć System Zarządzania Jakością, który będzie adekwatny do potrzeb danego przedsiębiorstwa oraz skuteczny w osiąganiu celów jakościowych wyznaczanych przez kierownictwo.
Prawidłowe zaprojektowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością pozwoli na stworzenie praktycznych narzędzi i metod do codziennego zarządzania przedsiębiorstwem przez kierownictwo.

Dla organizacji posiadających certyfikat wg normy ISO 9001 wydanie czwarte z 2008 roku, obowiązuje konieczność dostosowania systemu jakości do wydania piątego - w terminie do września 2018 roku.

ISO 9001 - szkolenie o wymaganiach normy ISO 9001 ISO 9001 - szkolenie o wymaganiach normy ISO 9001
Cena: 615,00 zł (netto: 500,00 zł )
zestaw
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl